fbpx
Visa-nova.com.ua | Віза до Німеччини | Віза нареченої – нареченого

Віза для укладення шлюбу / нареченої / нареченого

Це важливо! Процедура отримання національної візи в німецькому посольстві для укладення шлюбу в Німеччині вимагає виконання ряду положень, яким часто не приділяють належної уваги. Крім цього, в залежності від проведимої візової політики, потрібні додаткові документи, наявність і правильність оформлення яких впливає на результат співбесіди.

Віза нареченої / нареченого оформляється в тому випадку, якщо Ви плануєте укласти шлюб в Німеччині. Після укладення шлюбу Ви будете мати можливість знаходитись в Німеччині без обмеження терміну перебування.

  • Послідовність роботи:

   1. Ви відправляєте на електронну пошту [email protected]  , або на viber +380677524493 , або скористайтеся формою внизу сторінки: копії перших сторінок закордонних паспортів всіх, кому необхідно оформити візи, вказуєте номер контактного телефону та пишіть “віза нареченої“, або “віза нареченого”.
   2. Спеціаліст, який в подальшому буде займатися оформленням візи, зателефонує Вам, складе і відправить Вам перелік документів, які знадобляться для отримання візи. Так само фахівець призначить термін (талон) в посольство на співбесіду в зручний для Вас день.
   3. Ви надсилаєте копії документів для підготовки таким чином, що б для підготовки був один повний робочий день перед співбесідою.
   4. У призначений день зустрічаємося у нас в офісі, Ви підписуєте вже оформлені анкети, заяви, тощо, розкладаємо документи, обговорюємо процедуру інтерв’ю – питання і відповіді.
   5. Наступний крок-  співбесіда в посольстві (поки посольством передбачена тільки особиста подача).
   6. У призначений посольством день заносимо Ваш паспорт і / або інші витребувані документи (якщо це Вас стосується). Отримуємо паспорт з рішенням (якщо це Вас стосується).

   Посольство орієнтує на розгляд документів до 15 тижнів. Але найчастіше 8 тижнів вистачає для прийняття рішення.

  • Консульський збір посольством не призначається.
  • Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нас за телефонами +38 044 39 000 19 м / кан або +38 067 752 44 93 (він же viber) або написавши нам Ваше питання на e-mail: [email protected]
  •               Телефонуйте або пишіть зараз!
  • Для оформлення візи Вам можуть знадобиться документи з української сторони, видані державними органами. Українські документи повинні бути апостильовані та перекладені німецькою мовою. Ми можемо Вам з цим допомогти, звертайтеся, будь ласка, до інформації на нашому сайті на сторінці ” Апостиль”.

  .