fbpx
Visa-nova.com.ua | Віза до Німеччини | Легалізація та апостиль

Легалізация та апостиль

 • Апостиль – штамп, що проставляється на оригінали документів, виданих українськими відомствами, з метою надання їм законної чинності на території інших країн.

  Апостилювання документів – один з найпоширеніших способів легалізації документів, для їх подачі в різні організації та установи інших держав.

  Частіше за все потрібно поставити апостиль на документи про освіту, свідоцтва про народження, шлюбу або смерті, рішення судів,  та ін.

  Міністерства, до компетенції яких входить проставлення апостиля: Міністерство освіти і науки України, Міністерсво юстиції України, Міністерство закордонних справ УкраїниНаші спеціалісти успішно представляють Ваші інтереси в цих міністерствах, виконуючи всі необхідні процедури.

  Три кроки роботи:

  • Ви пересилаєте нам документи, на які необхідно поставити печатку “Апостиль” будь-якою кур’єрською службою, якій довіряєте. Зазвичай наші заявники користуються “Нова-Пошта”.  Адреса доставки документів: Київ 01135 ул.Павловская 26/41 оф.2 “Віза-Нова”.
  • Після отримання Ваших документів  Вам зателефонує фахівець, який в подальшому буде займатися Вашою справою. Після цього Ви отримуєте рахунок-фактуру на оплату. Після оплати документи подаються в роботу до відповідного міністерства.
  • По готовності фахівець телефонує Вами і відправляє документи назад.

  Вартість послуг за один документ:

  • Свідотства про народження, шлюб, розірвання шлюбу, рішення судів,  – 350грн. термін виконання 5 робочих днів.

  Переваги “дистанційної схеми” – заявникам не потрібно приїжджати до Києва, стояти в чергах при подачі і отриманні документів, заповнювати обридлі анкети. Ви в цей час займаєтеся своїми справами, навіть можете бути за кордоном.

  При необхідності ми можемо перекласти Ваші документи на будь-яку мову, зробити нотаріальне підтвердження перекладу, проставити «другий» апостиль на переклад документа.

  Бюро «Віза-Нова» – це гарантія виконання замовлення в найкоротші терміни. Діяльність нашої компанії ведеться в рамках законодавства України з 2000р. Фахівці “Віза-Нова” відмінно знають свою справу. Працювати з нами легко і зручно! Щорічно це підтверджують тисячі наших клієнтів.

  Для отримання консультації телефонуйте прямо зараз: + 38-067-752-44-93, + 38-044-390-00-19 баг/кан.