fbpx
Visa-nova.com.ua | Віза до Німеччини | Віза на роботу в ФРН

Віза для роботи в ФРН, у тому числі

“Blaue Karte” (“Блакитна Карта”)

Це важливо! Процедура отримання національної візи в німецькому посольстві для роботи в Німеччині вимагає виконання ряду положень, яким часто не приділяється належної уваги. Крім цього, в залежності від візової політики, потрібні додаткові документи, наявність і правильність оформлення яких впливає на результат співбесіди.

Якщо Ви уклали контракт з роботодавцем в Німеччині, або маєте його згоду на укладання такого контракту- Вам необхідно оформити в посольстві візу на роботу (для працевлаштування).

Послідовність роботи:

  1. Ви відправляєте на електронну пошту [email protected] , або на вайбер +380677524493, або можете скористатися формою заявки внизу цієї сторінки: копію першої сторінки вашого закордонного паспорта, номер контактного телефону та, головне, пишіть – запит, де описуєте Вашу ситуацію. Наприклад, я, маю контракт з німецьким роботодавцем, планую працювати фахівцем в області IT.
  2. Спеціаліст, який в подальшому буде займатися оформленням візи, зателефонує Вам, складе і відправить Вам список документів, які знадобляться для отримання візи. Так само фахівець призначить термін (талон) в посольство на співбесіду в зручний для Вас день.
  3. Ви надсилаєте копії документів для підготовки таким чином, що б для підготовки був один повний робочий день перед співбесідою.
  4. У призначений день зустрічаємося у нас в офісі, Ви ставите підпису в уже оформлених анкетах і заяви, розкладаємо документи, обговорюємо процедуру інтерв’ю.
  5. Ви проходите співбесіду в посольстві (поки посольством передбачена тільки особиста подача).
  6. У призначений посольством день заносимо Ваш паспорт та/ або інші витребувані документи (якщо це Вас стосується).
  7. У призначений посольством день отримуємо Ваш паспорт (якщо це Вас стосується).

Посольство орієнтує на розгляд документів до 15 тижнів. Але найчастіше 8 тижнів вистачає для прийняття рішення. Якщо Ви претендент на «Blau Card», то термін розгляду документів, зазвичай, становить 1-3 тижні.

Для громодян України консульський збір посольством не призначається.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нас за телефонами +38 044 39 000 19 м / кан або +38 067 752 44 93 (він же viber) або написавши нам Ваше питання на e-mail: [email protected]

                       Телефонуйте або пишіть зараз!

Для оформлення візи Вам можуть знадобиться документи з української сторони, видані державними органами. Українські документи повинні бути легалізовані та перекладені на німецьку мову. Ми можемо Вам з цим допомогти, звертайтеся, будь ласка, до інформації на нашому сайті на сторінці «Апостиль».