fbpx
Visa-nova.com.ua | Віза до Німеччини | Возз’єднання родини

Віза на возз’єднання родини

Це важливо! Процедура отримання національної візи в німецькому посольстві для возз’єднання родини в Німеччині вимагає виконання ряду положень, яким часто не приділяється належної уваги. Крім цього, в залежності від проведеної візової політики, потрібні додаткові документи, наявність і правильність оформлення яких впливає на результат співбесіди.

Віза на возз’єднання родини оформлюється в наступних випадках:

 • Ви вже уклали шлюб з людиною, яка проживає в Німеччині, і плануєте переїхати жити до неї  або
 • Якщо ваш чоловік / дружина працює і проживає в Німеччині або
 • Якщо у Вас є дитина до 18 років, у якогї з німецьким громадянством, і Ви плануєте на цій підставі переїхати жити до Німеччини або
 • Якщо Ви живете в Німеччині, і хочете забрати Вашу неповнолітню дитину з України в Німеччину або
 • Ви маєте народити дитину від громадянина Німеччини

  Послідовність роботи:

  1. Ви відправляєте на електронну пошту [email protected]  , або на viber +380677524493 , або скористайтеся формою внизу сторінки: копії перших сторінок закордонних паспортів всіх, кому необхідно оформити візи, вказуєте номер контактного телефону та пишіть “возз’єднання родини“.
  2. Спеціаліст, який в подальшому буде займатися оформленням візи, зателефонує Вам, складе і відправить Вам перлік документів, які знадобляться для отримання візи. Так само фахівець призначить термін (талон) в посольство на співбесіду в зручний для Вас день.
  3. Ви надсилаєте копії документів для підготовки таким чином, що б для підготовки був один повний робочий день перед співбесідою.
  4. У призначений день зустрічаємося у нас в офісі, Ви підписуєте вже оформлені анкети, заяви, тощо, розкладаємо документи, обговорюємо процедуру інтерв’ю – питання і відповіді.
  5. Наступний крок-  співбесіда в посольстві (поки посольством передбачена тільки особиста подача).
  6. У призначений посольством день заносимо Ваш паспорт і / або інші витребувані документи (якщо це Вас стосується). Отримуємо паспорт з рішенням (якщо це Вас стосується).

  Посольство орієнтує на розгляд документів до 15 тижнів. Але найчастіше 8 тижнів вистачає для прийняття рішення.

 • Консульський збір посольством не призначається.
 • Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нас за телефонами +38 044 39 000 19 м / кан або +38 067 752 44 93 (він же viber) або написавши нам Ваше питання на e-mail: [email protected]
 •               Телефонуйте або пишіть зараз!
 • Для оформлення візи Вам можуть знадобиться документи з української сторони, видані державними органами. Українські документи повинні бути апостильовані та перекладені німецькою мовою. Ми можемо Вам з цим допомогти, звертайтеся, будь ласка, до інформації на нашому сайті на сторінці ” Апостиль”.